• Nováčik
Astronomickému Teleskopu pre Dospelých - Profesionálne Refractor Ďalekohľad 400mm Ohnisková vzdialenosť, Vysoké Zväčšenie Astronomické Ďalekohľad na Pozorovanie Deep Space Hvězdářství pre Začiatočníkov 2021 (B)

Astronomickému Teleskopu pre Dospelých - Profesionálne Refractor Ďalekohľad 400mm Ohnisková vzdialenosť, Vysoké Zväčšenie Astronomické

€ 14.00
K dispozícii na objednávku

Dostupnosť

♛Astronomické ďalekohľad funkcie 400mm ohniskovej vzdialenosti, plne multi-vrstvené optické sklo s vysokou prenos, vytvárať úžasné obrázky s zvýšený jas a čistotu. ♛Ideálny vianočný vzdelávacie darček pre deti, rozvíjať ich zvedavosť v skúmaní sveta, aby deti pozorovať krátery na mesiaci, zobraziť voľne žijúcich živočíchov v prírode a ďalšie!To je ideálny ďalekohľad pre deti alebo pre tých milovníkov astronómie ako narodeninové darčeky. ♛Hliníkovej zliatiny statív vyrobený z nerezovej ocele je vojaka a stabler!Jeho kvalita je konkurenciu vo svojej triede a proti konkurentom.Tento jeden nenechal si dole. ♛Rýchle a Jednoduché Č-Nástroj Setup - poskytujeme profesionálne astronomické ďalekohľady.V snahe ušetriť váš čas, náš ďalekohľad môže byť inštalovaný bez akýchkoľvek ďalších nástrojov, a naozaj uvedomiť, č-nástroj-nastavenie teleskopu. ♛【What You Get] vyzýva Hlavné trubice : 45 cm, 2 Okulára : 20 mm/12,5 mm, Vyhľadávanie, statív, 90 stupeň postaviť zrkadlo, anglický manuál.Môžete ju použiť pre cestovanie alebo ho odoslať na vašej rodiny a priateľov ako darček.Farba : B.

Špecifikácia

Con la mercancía dada así como compran