• Nováčik
Skladovacie Koše, Police, Pravouhlé Usporiadanie Tkané Koše Set s Vymeniteľné Vložky | Prírodné Seagrass, Dekoratívne Domov Skladovanie Bin (Set 3, Grey)

Skladovacie Koše, Police, Pravouhlé Usporiadanie Tkané Koše Set s Vymeniteľné Vložky | Prírodné Seagrass, Dekoratívne Domov Skladovanie

€ 7.35
K dispozícii na objednávku

Dostupnosť

【Domov Organizátor] vyzýva Na KRGMNHR Seagrass Tkané Koše nastaviť môžete použiť v obývacia izba, spálňa, kúpeľňa, špajza, atď.Elegantné koše nastaviť pomôže nielen organizácii, ale aj vyzdobiť váš domov. 【Viacnásobné Použitie Skladovacie Koše] vyzýva, Ideálne pre skladovanie kozmetiky, kľúče, mince, Dvd, Knihy, uteráky, ponožky a iné drobné predmety. 【Vymeniteľné Vložky] vyzýva tkané kôš prichádza s textílie vložkou, ktorá je vyrobená z bielizeň, odnímateľné a umývateľné. 【Pevné, mäkké a odbúrateľných lebo to je reťazce s prírodnými papier na ráme,vždy chrániť vašu jemnú pokožku. [ Špecifiká ] Štvorcových Košíky (každý) - Malé 7.1*4.7*3.1 palcov, Médium : 8.8*6.7*4.3 palcov, Veľké : 10.2*8.2*4.9 palcov.

Špecifikácia

Con la mercancía dada así como compran