• Nováčik
Humphrey je Plavidlo 1 Palec Biela Dvakrát Čelil Saténová Stuha - 50 Metrov Rôzne Farby pre Remeslá Darčekové Balenie DIY Luky Kytice, Dekorácie Šitie Vianočný Stromček Svadobné a Pozvánka.

Humphrey je Plavidlo 1 Palec Biela Dvakrát Čelil Saténová Stuha - 50 Metrov Rôzne Farby pre Remeslá Darčekové Balenie DIY Luky

€ 29.16
K dispozícii na objednávku

Dostupnosť

Satén. ✅UVOĽNIŤ SVOJ TVORIVÝ TALENT : 1 palec široká a 50 metrov za roll vyrobené zo 100% prémie polyesteru materiálu.Humphrey je Plavidlo vynikajúcu kvalitu, silné, hrubé a hodvábne mäkké páse s nástrojmi vziať svoje umenie a remeslá projektu na úplne novú úroveň!. ✅HO POUŽIŤ NA VŠETKY VAŠE PLAVIDLO PROJEKTY : k Dispozícii v najrôznejších farbách a veľkostiach, náš všestranný štruktúry stuha je skvelé pre plavidlá, Svadobné kytice, darčekové balenie, DIY luky, dekorácie na Vianočný stromček, pozvánka, fľaše a svadby. ✅INVESTOVAŤ DO TOP ŠTANDARDNÉ TEXTÍLIE PÁSE s nástrojmi : Humphrey je Plavidlo pásky nebude slabnúť, alebo si voľné reťazce, umývanie, naša páska je vyrobená z hustej tkať, non-fade a jedinečne dlhou životnosťou. ✅VYBRAŤ VÁŠ PÁSE s nástrojmi V ŽIARIVÉ FARBY : Vyberte premium textílie páse s nástrojmi v jednej z mnohých svetlé farby sú k dispozícii.Prísne kvalitné testované a podľa normy " Oeko-Tex Standard 100, overené, bez škodlivých chemikálií, bezpečný pre zdravie. ✅DOSTAŤ SVOJE PÁSE s nástrojmi V PERFEKTNOM STAVE : Ponúkaný v starostlivo zabalené a dosiahne ste doručenia v neporušenom stave.

Špecifikácia

Con la mercancía dada así como compran