• Nováčik
Istič Finder, MASTECH MS5902 3 svieti, Automatický prerušovač Poistka Finder Zástrčku Tester Zásuvky Tester, Podpora Low Battery Warning(110V NÁS Zástrčky)

Istič Finder, MASTECH MS5902 3 svieti, Automatický prerušovač Poistka Finder Zástrčku Tester Zásuvky Tester, Podpora Low Battery

€ 15.07
K dispozícii na objednávku

Dostupnosť

❁【Advanced 3-V-1 Multi Tool] vyzýva byť Vždy pripravené s LED bleskom, GFCI okruhu tester, & istič Locator Nástroje v jednom držiak pre najlepšiu hodnotu auta na trhu. ❁【Rýchle A Jednoduché Diagnostické] vyzýva Sudca kontinuita káble alebo drôty, a diagnostikovať zlom.Šetrí čas, aby vaša opravy rýchlejšie, robí veci jednoduchšie nájsť problémy, Snažil nájsť chybu na auto elektrický obvod. ❁【Smart Display] vyzýva zásuvky tester môžete otestovať, či je trojuholník zásuvky pripojenie správne a 3 svieti, môžete ukázať, zásuvky stave.Podpora nízky stav batérie varovanie. ❁【Hojne využívajú] vyzýva istič finder môžete automaticky nastaviť citlivosť a nájsť cieľ istič alebo poistku rýchlo.Vhodné pre elektrickú sieť, prestavby a inžinierske prijatie v kancelárii, doma, továrne, atď. ❁【Kvality] vyzýva ponúkame 1-ročná záruka, takže sa môžete cítiť v bezpečí a dôveru vo vášho nákupu.Náš priateľský zákaznícky servis je vždy stáť za náš produkt a odpovedať na všetky e-mailu do 24 hodín.Funkcie : 1. Istič finder môžete automaticky nastaviť citlivosť a nájsť cieľ istič alebo poistku rýchlo. 2. Zásuvky tester môžete otestovať, či je trojuholník zásuvky pripojenie správne a 3 svieti, môžete ukázať, zásuvky stave. 3. S baterka, vhodné na použitie v tmavom prostredí. 4. Podpora nízky stav batérie varovanie. 5. Vhodné pre elektrickú sieť, prestavby a inžinierske prijatie v kancelárii, doma, továrne, atď.Špecifikácia : Značka : MASTECH Model : MS5902 Pracovné Napätie : AC 110 V Pripojte Typ : NÁM plug Materiál : ABS Farba : Čierna + Zelená, Prijímač Napájanie : 1 x 9 V Batéria (Nie je súčasťou) Prijímač Veľkosť : 20*3.8*5 cm / 7.9*1.5*2.0 v Socket Tester : 6.3*7*5.5 cm / 2.5*2.8*2.2 v Paketové Hmotnosť : Cca. 298g/10.5 oz zoznam Balíkov : 1 * Socket Tester s Vysielačom 1 * Istič Finder s Prijímačom Poznámka : Keď sa žltá LED svieti, prosím, vymeňte batériu v čase.

Špecifikácia

Con la mercancía dada así como compran