• Nováčik
Sviečka Knot Zastrihávač Nehrdzavejúcej Ocele Sviečka Knot Olejové Lampy Výbava Nástroj Nožnicový Sviečka Trim (Matné Čierne, 2 Ks)

Sviečka Knot Zastrihávač Nehrdzavejúcej Ocele Sviečka Knot Olejové Lampy Výbava Nástroj Nožnicový Sviečka Trim (Matné Čierne, 2

€ 5.25
K dispozícii na objednávku

Dostupnosť

【Obsah balenia] vyzýva : balenie obsahuje 2 sady knôt sviečky na živé ploty.Zastrihávač pomôže zabrániť hromadeniu.Je to vhodný nástroj na údržbu knôtu, čo vám umožní bezpečne odstrániť orezané knot. 【Materiál] vyzýva : Sviečka knot zastrihávač vyrobený z vysoko kvalitnej 3 CR13 nerezovej ocele, odolné a nie je ľahké byť zahrdzavené.To je len zastrihávač budete niekedy potrebovať, by mohli byť použité na dlhú dobu. 【Size] vyzýva : Sviečka knot zastrihávač opatrenia 6.89 palca na dĺžku, presný rez zabezpečuje čistejšie a bezpečnejšie horiace sviečky, žiadne ďalšie spálené guličky.To sa môže predĺžiť životnosť sviečky horia. 【Jednoduché použitie] vyzýva : Sviečka fréza je nástroj na jednoduché použitie, ľahko klipy knôt aj v spodnej časti.Rukoväť je dostatočne dlhé, aby sa dostať do väčšiny sviečka pohárov, môže presne rezané sviečky knôt do dĺžky potreby je možné ľahko odstrániť bez toho, aby zase sviečka hore nohami. 【Skvelý darček] vyzýva : Sviečka Trimmmer môže nádherne spárovať s vaším sviečka darčeky, To je ako skvelý darček pre vašich priateľov alebo rodinu.Sviečka Knot Zastrihávač Nehrdzavejúcej Ocele Sviečka Knot Olejové Lampy Výbava Nástroj Nožnicový Sviečka Trim (Matte Black, 2 Pack) Funkcie : Sviečka knot zastrihávač opatrenia 6.89 palca na dĺžku, presný rez zabezpečuje čistejšie a bezpečnejšie horiace sviečky, žiadne ďalšie spálené guličky.To sa môže predĺžiť životnosť sviečky horia.Sviečka fréza je nástroj na jednoduché použitie, ľahko klipy knôt aj v spodnej časti.Rukoväť je dostatočne dlhé, aby sa dostať do väčšiny sviečka pohárov, môže presne rezané sviečky knôt do dĺžky potreby je možné ľahko odstrániť bez toho, aby zase sviečka hore nohami.Opatrenia : 1. Prvýkrát si zapáliť vonné sviečky, nech to spáliť na 2 až 3 hodiny, kým všetok vosk na povrchu sa stal kvapaliny.2. Výbava knôt pravidelne s knot zastrihávač (ideálna dĺžka : 3 - 5 mm)3. Sviečka je knôt by mali byť upravené po každé 4 hodiny doba horenia, potom výbava knôt na 1/8 palca pred opätovným zapálením.4. Keď hasenie sviečka, skontrolujte knot je vo vzpriamenej polohe a stred.Špecifikácia : Materiál : 3 CR13 nehrdzavejúcej steel Color : matný black Size : 6.89 palec v length Package zahŕňa : 2 x Knôt na živé ploty.

Špecifikácia

Con la mercancía dada así como compran