• Nováčik
Michigan Vŕtať 200 Series rýchloreznej Ocele pre Všeobecné použitie vrtáka, 2 Morse Kužeľ Ramienka, Špirála Flauta, 118 Stupňoch Konvenčného Prístupu, 3/4 Veľkosť (Pack 1)

Michigan Vŕtať 200 Series rýchloreznej Ocele pre Všeobecné použitie vrtáka, 2 Morse Kužeľ Ramienka, Špirála Flauta, 118 Stupňoch

€ 32.32
K dispozícii na objednávku

Dostupnosť

Rýchloreznej ocele nástroje sú dobré pre väčšinu všeobecné účely aplikácie, ponúka zmes tvrdosť a húževnatosť na odolnosť proti opotrebeniu. 118 stupňoch konvenčného prístupu.Morse kužeľ drieku umožňuje nástrojom, ktorý sa vkladá priamo do stroja vretena na uľahčenie vysokým krútiacim aplikácie, ako napríklad veľké rez priemery.Keď bežať proti smeru hodinových ručičiek (pravá rez) špirála skladaný nástroje evakuovať čipy nahor a von z nakrájame na zníženie upchávaniu. 3/4-palcov veľkosť.Michigan Vrták taper ramienka vrtáka.Rýchloreznej ocele nástroje sú dobré pre väčšinu všeobecné účely aplikácie, ponúka zmes tvrdosť a húževnatosť na odolnosť proti opotrebeniu. 118 stupňoch konvenčného prístupu.Morse kužeľ drieku umožňuje nástrojom, ktorý sa vkladá priamo do stroja vretena na uľahčenie vysokým krútiacim aplikácie, ako napríklad veľké rez priemery.Keď bežať proti smeru hodinových ručičiek (pravá rez) špirála skladaný nástroje evakuovať čipy nahor a von z nakrájame na zníženie upchávaniu. 3/4-palcov veľkosť.

Špecifikácia

Con la mercancía dada así como compran