• Nováčik
Globalstore Plát Sploštenie Router Bitov 1/2 Ramienka, 4 Zuby T Tvar CNC Spoilboard Povrch Router Bitov s Karbidu Sklopiť pre Dreva, Frézovanie Ostrenie Drevoobrábacích Router Povrch Bit Nástroje(Žltá)

Globalstore Plát Sploštenie Router Bitov 1/2 Ramienka, 4 Zuby T Tvar CNC Spoilboard Povrch Router Bitov s Karbidu Sklopiť pre Dreva,

€ 4.76
K dispozícii na objednávku

Dostupnosť

✥【Premium Materiál] vyzývaRouter bit set je vyrobený z mikrokryštalický karbidu vložky a pevnej tvrdenej ocele a telo pre vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu a ostré hrany, presné rezanie znižuje trosiek a otrepy, a má anti-vôla dizajn.Vysoko-presné brúsenie technológia, stabilný a efektívny. ✥【Presnosťou Veľkosť] vyzýva CNC router bitov s 1/2" kolenom, 2" rezanie s priemerom 1/2" rezná dĺžka.Zlepšiť svoje CNC rezacie schopnosti a skvelá pre vaše projektov, spracovanie dreva!. ✥【Multi-function] vyzýva Router bitov 1/2 ramienka s čistým a čistý povrch bez závady, presné a 4 krídla môže urobiť rýchly a čistý rez na váš projekt materiálu!Ideálne nielen pre drevené dosky sploštenie, renováciu alebo lietadlo hornom povrchu pokaziť rada, ale aj pre rezanie a drážkovanie. ✥【Platné Zariadenia] vyzývaOtvoru frézy router bit je vhodný pre CNC a iné automatické smerovačov ako aj ručné a tabuľky-montáž prenosné smerovače.drevorytu stroje, stroje na orezávanie, atď. ✥【Služba Záruka] vyzýva Naša hobľovanie router bit bolo dobre testované, skúmal a balík pred odoslaním off.Môžete si byť istí, že váš nákup v našom obchode je zaručená.Akýkoľvek problém, prosím, neváhajte a kontaktujte nás najskôr, aby sme mohli poskytnúť čo najlepšie služby pre vás.Globalstore CNC spojler povrchu frézovanie fréza má CNC rezanie schopnosť.CNC frézovanie cutter, držiaka nástroja je 1/2", rezanie s priemerom 2", a rezná dĺžka je 1/2".Zlepšiť svoje CNC rezanie schopnosť.Nielen, že je to veľmi vhodný pre dosky vyrovnanie , Re -, ktorým sa alebo hobľovanie hornom povrchu rovine dosky, ale je vhodný aj pre rezanie a drážkovanie.Vhodné pre CNC a iné automatické frézy, prenosné a stolné prenosné frézy, drevorytu stroje, stroje na orezávanie, atď.Vlastnosti : ♦Spoilboard router bit je vybudovať a žiaruvzdorné teflónovou vrstvou zabraňuje tvorbe pilín a rozstup. ♦Otvoru frézy router bit set je určený na renováciu, alebo lietadlo, topy povrchu spoilboard. ♦Slot rezanie router bit môže presné rezanie znižuje trosiek a otrepy s Anti-vôla dizajn. ♦CNC router bit set je vhodný pre CNC a iné automatické smerovačov ako aj ručné a tabuľky-montáž prenosné smerovače. ♦Slot router bit je vhodný pre rezanie masívneho dreva, drevotrieskové dosky, preglejka, MDF, laminátové, preglejky, kompaktné panel a rôznych drevných kompozitov.Špecifikácie : Farba : Žltá Materiál : Trvanlivý Karbidu Uhlíkovej Ocele, Veľkosť Balenia : 1.96x1.96x3.74in Hmotnosť : 150g Drieku : 1/2 palca Rez Priemer : 2 " Dĺžka Rezu : 1/2 palca Upozornenie : 1.Položka je iba pre priemyselné rezanie/gravírovanie. 2.Keď sa nepoužíva, prosím, dať do plastové okno. 3.Vyhnúť rezanie neželezných kovov a non drevené materiály, železo, atď. 4.Prosím nosenie dobré ochranné opatrenia.Čo získate : 1 x CNC Spoilboard Povrch Router Bit Vitajte na Globalstore, môže vám príjemné nakupovanie!Ak máte nejaké problémy, o naše produkty, neváhajte nás kontaktovať kedykoľvek !.

Špecifikácia

Con la mercancía dada así como compran