• Nováčik
Cestovanie-Veľkosť Čističe Vzduchu,Osobné Nositeľné Čističe Vzduchu,Hlava-montáž Prenosný Mini Čistička Vzduchu,ktorý sa Používa pre Turistiku, Beh, Cyklistiku, Horolezectvo, Outdoor Sports (Celý Súbor,Black)

Cestovanie-Veľkosť Čističe Vzduchu,Osobné Nositeľné Čističe Vzduchu,Hlava-montáž Prenosný Mini Čistička Vzduchu,ktorý sa Používa

€ 13.65
K dispozícii na objednávku

Dostupnosť

★ 【Mini Vzduchu, Čistička] vyzýva Vstavané 650 m Ah lítium-polymérová batéria, ktorá môže byť nabitá pomocou USB, to môže trvať 5-6 hodín pri plnom nabití.To je čistička vzduchu, ktorá môže byť nosené na tvári, s dobrým čistiaci účinok;(Zadarmo čiernym krytom, atď.). ★ 【Vymeniteľný filter element] vyzýva Na čistička len musí nahradiť jeden filter element každý čas, a náhradný čas filter sa líši podľa rôznych prostrediach.V priemere to je vymeniť každých 7-15 dní. ★ 【Ľahko sa prenáša] vyzýva Na čistička váži len 35 gramov, s celkovou hmotnosťou 75 gramov vrátane vonkajšieho krytu a filter.Výrobok je dodávaný s úložný vak, zvyčajne môžete dať čistička vo vrecku. ★【Začať Vzduchu, Čistička] vyzýva dlho stlačte na 5 sekúnd zapnite. ★【O zárukách] vyzýva Bezplatný záručný nás môžete kontaktovať kedykoľvek, ak máte akékoľvek problémy s výrobkom, poskytneme vám hneď ako to bude možné.Zoznam Produktov 1. Čierna vonkajší kryt * 1 2. Biely vnútorný kryt * 1 3.Mini čistička Vzduchu*1 4 čistička Vzduchu filter * 5 5. Skladovanie taška * 1 6. Nabíjanie line * 1 7. Príručka * 1.

Špecifikácia

Con la mercancía dada así como compran