• Nováčik
Cake Zdobenie Auta - 51 ks, Tortu Nástroje - Tortu Gramofónu som vrtuľový kužeľ, Potrubie Trysky, Námrazou, Kliešte - Pečenie Auta som Tortu, Takže Súprava pre Začiatočníkov a Pokročilých Pekári som Tortu Dekorácie Nastaviť (Radosť)

Cake Zdobenie Auta - 51 ks, Tortu Nástroje - Tortu Gramofónu som vrtuľový kužeľ, Potrubie Trysky, Námrazou, Kliešte - Pečenie Auta

€ 8.05
K dispozícii na objednávku

Dostupnosť

Kompletné Cake Zdobenie Nástroje Kit - Prestať kupovať pečenie zdobenie dodávky od rôznych obchodov.Náš zväzok má 51 príslušenstvo, vrátane odmrazovania tašky, 25 trysky, špachtle, a 360° otáčanie tortu stojan na pomôžu vyzdobiť svoj pečivo.Vytvoriť Akýkoľvek Dekor Predstaviteľné - Naše štartovacie pečenia dodávky cake zdobenie nastaviť prichádza s 5 rôznych druhov námrazy trysky na pomoc dať život do vášho poleva nápady.Naše balenie obsahuje klasické, veľké, lopta, ruský, a prehrabla tipy.Dlho-Trvajúce Tortu Potreby - Naše umývať v umývačke riadu pečivo nástroje sú vyrobené s odolného materiálu, ktorý nebude hrdze, alebo zlomiť.Všetky nástroje sú vyrobené z BPA-free plast, silikón a oceľ.Jednoduché Použitie - Ideálne základné tortu poleva nástroje pre rovnomernú distribúciu krémy, náteru, alebo dekoráciu na tortu povrchy.Čerešničkou kit je ideálny pre začiatočníkov, pekári (deti, mládež, alebo dospelých), ako to zahŕňa e Book s recepty a tipy.Vhodná aj pre profesionálne použitie.Zábavný Darček Nápad - Dať svojim blízkym tento tortu zdobenie dodávky súprava pre svoje narodeniny, Vianoce, alebo ďalšie obľúbené dovolenku.Tortu kit je dodávaný v darčekovej-pripravené pole. 1 360-stupňové otáčanie koláč tanier s non-slip base. 1 Nehrdzavejúcej ocele tortu delič. 1 Silikónové potrubia taška (12). 10 Jednorazové potrubia tašky. 25 Očíslované trysky (18 klasických a prehrabať trysky, 4 veľké trysky, 2 loptu trysky, 1 ruskej tryska) + 3 adaptéry (vrátane 3-farebné adaptér). 2 Špachtle. 2 Tortu kliešte. 1 Ozdobné pero. 1 Kvet nechtov, 1 Plastové nožnice, 1 Čistiaca kefa, 1 taška kravatu (na zatváranie tašky). 1 manuál a 1 e Book (vrátane dph).návody, nápady a recepty). 1 360-stupňové otáčanie tortu doska s protišmykovým base1 Nehrdzavejúcej ocele tortu divider1 Silikónové potrubia taška (12)10 Jednorazové potrubia bags25 Očíslované trysky (18 klasických a prehrabať trysky, 4 veľké trysky, 2 loptu trysky, 1 ruskej tryska) + 3 adaptéry (vrátane 3-farebné adaptér)2 Spatulas2 Tortu scrapers1 Dekoratívne pen1 Kvet nechtov, 1 Plastové nožnice, 1 Čistiaca kefa, 1 taška kravatu (na zatváranie tašky)1 manuál a 1 e Book (vrátane dph).návody, nápady a recepty).CHCETE PIECŤ A ZDOBIŤ ÚŽASNÉ TORTY NA VLASTNÚ PÄSŤ?.Ak ste pekár, či už profesionálne, alebo ako koníček, potom si dobre vedomí, aké ťažké to môže byť vyzdobiť svoj pečivo.Tam sú časy, keď vzory, tvary, alebo akcenty vy ste sa snaží vytvoriť nemusí vyzerať ako na obrázku vo vašej hlave.To môže byť skľučujúce pre každého, kto miluje, takže krásne darčeky pre svojich priateľov a rodinu.Našťastie, nie je vylúčené, jednoduchý prostriedok k vám pomôžu s vašou zdobenie strasti.Tak dlho, ako môžete predstaviť to, youll byť schopní urobiť čeľuste-pád zaobchádza s pomocou pravej riadu!.

Špecifikácia

Con la mercancía dada así como compran