• Nováčik
aokway Auto Bočné Okno slnečník, Univerzálny Magnetický Záves pre Dieťa a Deti s Ochrana pred Slnkom, Znížiť Škody z Priameho Jasného Slnečného svetla a Tepla(Predné Sedadlá, Dinosaurus)

aokway Auto Bočné Okno slnečník, Univerzálny Magnetický Záves pre Dieťa a Deti s Ochrana pred Slnkom, Znížiť Škody z Priameho Jasného

€ 6.83
K dispozícii na objednávku

Dostupnosť

✔Deti Potrebujú Ich! -Našim cartoon slnečník pre auto window blokuje až na 99,99% škodlivých UV Lúčov.Bude chrániť vaše dieťa pred priamym slnečným žiarením. ✔Ich budete Potrebovať, príliš!- Dobré auto ochrana pred slnkom pre vás.Ideálne pre tých, ktorí spia v vozidlami, prietoku vzduchu a ochrany osobných údajov. ✔Vynikajúcou Voľbou! -To je ľahké, aby, ako aj odstrániť.Aby si dieťa viac pohodlné na dlhé disky. ✔Vysoká Kvalita-Je vyrobený z 3 Vrstiev Zmesové Tkaniny (opaľovací krém náter vrstva; svetlo blokovanie vrstva; Vzor vrstva). ✔Priateľský Zákaznícky Servis - Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás, budeme venovať sami riešiť svoje problémy.Veľkosť : Predných Sedadiel | Farba : Dinosaura.

Špecifikácia

Con la mercancía dada así como compran